Burcu Simge

Ne zamandır kısa saçlısınız?

-6 senedir kısa saçlıyım.

Saçınızı ne kadarda bir kestiriyorsunuz ya da düzelttiriyorsunuz?

-Düzenli olarak iki üç ayda bir saçımı kestiriyorum. Saçım üç santim bile uzasa, kendimi hemen uzun saçlı hissediyorum.

Kısa saçlı bir kadın olmanın en büyük keyfi nedir?

-Bana göre kısa saç, kadın için bir ayrıcalıktır, bir sürü avantajı da var. Benim için en büyük keyfi ise her zaman her koşulda kendimi hazır ve şık hissetmem. 

Neden Ebil?

-Kısa saç sıradan bir kesimi kaldırmaz. Farklı bir modele ve değişik katlara sahip olmalı, yoksa son derece sıkıcı görünebilir. Bu yüzden saçımı doğru ellere teslim etmek benim için çok önemliydi. Ben de bu doğrultuda bir araştırma yaptım, istek ve beklentilerimi karşılayacak tek adresin Mahmut Bey ve ekibi olduğuna karar verdim. Müşterilerin isteklerine kulak veriyorlar ve bu doğrultuda profesyonel bir işlem uyguluyorlar. Bu yüzden Edirne’de yaşıyor olmama rağmen bu ekip saçlarıma dokunsun diye iki üç ayda bir Ebil’e geliyorum. Saçlarımı onlara emanet ediyorum ve her seferinde çok mutlu ayrılıyorum.

 

Saç stiliniz gardırobunuzda da etkili oluyor mu? Asla giymeyeceğiniz kıyafetler neler?

-Tabii ki oluyor. Saç stilim kendi ruhumu ve tarzımı yansıttığı için kombinlerimi de bu yönde oluşturuyorum. Çok klasik ve demode görünümlü parçalardan uzak duruyorum.

Ebil'de sizin için özel olarak yapılan bir muamele ya da jest var mı?

-Bir keresinde randevu almadan gitmiştim. Mahmut Bey o gün çalışmıyordu ve misafirleri vardı. Yine de Edirne’den geldiğim için beni kırmayıp programını değiştirdi. Çok mutlu olmuştum, jestlerin en güzeliydi.

Pixie kesim kullanan, kısa saçlı kadınlar içinde siz kimleri beğeniyorsunuz?

-Halle Berry, kısa saçı çok iyi taşıyor bence, aklıma ilk olarak o geldi.


Diğer Röportajlar