"Ekip" İşi

Ebil Suadiye'de de ekip ruhu çok önemli. Ekip denildiğinde akla yalnızca saç ve makyajdan sorumlu, ultra-yetenekli insanlar gelmesin. Tüm salonlar için özenle seçilen, iddialı markaların ürünleri de bu işin bir parçası. O halde hemen onlara soruyoruz: "Senin favori ürünün hangisi?"

Uğur:

"Aveda İnvati serisini özellikle tercih ediyorum çünkü saçları iyileştirmeye kökten başlıyor. Kök hücrelerini canlandırıyor ve besliyor, ayrıca muhteşem kokuyor!"

Mahmut:

"Aveda Be Curly'ciyim çünkü bu serideki tüm ürünleri yaratmak istediğim etkiye göre düz, dalgalı ya da kıvırcık saçlarda kullanabiliyorum."

Ersin:

"Aveda Pure Abundance, ince telli saçlarına hacim vermek isteyen müşterilerim için doğru seçim, bazen kalın telli saçlara da tavsiye ettiğim oluyor."

Ceyhun:

"Aveda'nın bu özel tarağını kullanmayı çok seviyorum çünkü saçı elektriklendirmeden taramamı sağlıyor. Ayrıca çok şık ve gösterişli bir parça."

Gülçin:

"Aveda Stress-Fix Body Lotion, ağda sonrasında tahriş olmuş cildi yatıştırıyor, kızarıkları gideriyor, gerçekten de cildin yaşadığı stresi alıp götürüyor."

Elena:

"Aveda Cuticle Control, düzenli kullanıldığında tırnak etini fark edilir derecede yumuşatıyor ve böylelikle bizim işimizi kolaylaştırıyor."

Beste:

"Make Up For Ever HD Invisible Cover Oil-Free Liquid Foundation, gelmiş geçmiş en iyi fondöten olabilir! Yapısı incecik ama kapatıcılığı harika ve fotoğraflarda cildin daha güzel görünmesini sağladığı da müşterilerim tarafından kanıtlandı."

Murat:

"Aveda Color Conserve serisi, boyalı saçların mutlaka kullanması gereken bir şampuan ve saç kreminden oluşuyor. Rengin ömrünü uzatıyor, parlaklığını koruyor."