'Terlemeyen' Güzellik Önerileri

 

 

 

'Terlemeyen' Güzellik Önerileri

Kremden jele geçin

Jelin gücünü küçümsemeyin. Cildinizin ihtiyacı olan nemin sadece yoğun dokuya sahip konsantre ürünlerde, ağır kremlerde bulunabileceğine inanmayın. Örneğin eczanelerde bulabileceğiniz Skin Ceuticals'ın B vitamini takviyeli Hydrating B5 Gel'ine bir şans verin.

 

 

 

Fondöten ya da kapatıcınızı sadece gerekli bölgelere uygulayın

Hafif dokulu bir ürün de kullanıyor olsanız sıcak aylarda tüm yüze uygulanan fondöten, kapatıcı ve pudra cildin nefes almasını engelliyor ve bir süre sonra cilt tarafından kusuluyor. Kendinize böyle bir eziyet çektirmek yerine M.A.C Masterclass koleksiyonundan seçeceğiniz sofistike bir fırçayla sadece gerekli noktalara dokunmayı ve yüzün geri kalanını çıplak bırakmayı deneyin.

 

 

 

 

 

Tek bir kağıt darbesiyle T bölgesindeki yağdan kurtulun

Nem oranının yüksek oluşu, sıcak hava ciltte ekstra yağlanmaya da sebep olur. Eğer karma ya da yağlı cilde sahipseniz T bölgenizdeki parlamayı kontrol altına almalısınız. Matlaştırıcı kağıdınızı yanınızdan ayırmayın. Chanel Oil Blotting Papers, bu ihtiyacı şık bir lükse dönüştürmek isteyenler için.

 

 

 

 

 

 

 

Ciltteki yağı emen bir losyon edinin

Ve böylece hedefi on ikiden vurun. La Mer The Oil Absorbing Lotion tam da bu iş için yaratılmış. Ciltteki yağlanmayı dengeliyor, daha mat ve bütün bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.