Sinem loves Sinu

Sinu t-shirt nasıl hayata geçti?

-Bir çok insanın bulamamaktan şikayet ettiği, yalın bir dolabın en önemli parçası olan, o basit ama mükemmel ve zamansız t-shirt arayışıyla başlayan hikayem “timeless t-shirt” mesajıyla birleşerek SİNU markasında hayat buldu. İpliği ağaçların köklerindeki liflerden üretilen hafif, yumuşak ve o ipeksi dokuya sahip kumaşı bularak işe koyuldum. Modern ve asimetrik kalıpları belirleyerek herkes için vazgeçilmez t-shirtler yaratmayı, yalın stilin öncü markalarından biri olmayı hedefliyorum.

Hayatı bir beyaz t-shirt'e, dolayısıyla basite indirgemenin en keyifli yanı nedir?

-Zamansız şıklığı ve rahatlığı tek bir parçayla yakalamak herhalde.

T-shirt seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

-Kumaş kalitesi ve kalıbına.

Sinu'yu diğer basic markalardan ayıran nedir?

-Kumaşının ipeksi ve yumuşak bir dokuya sahip olması. Farklı kalıbı ve dökümü de onu diğer markalardan bir çırpıda ayırıyor bence.

Ebil Vadi'de tasarımlarınıza rastlıyoruz, Ebil'le nasıl bir işbirliği içindesiniz?

-Ebil'le aynı hedef kitleye sahip olmamız ve Ebil Vadi’nin diğer kuaför salonlarından farklı bir konsepte sahip olması bizi bir araya getiren en önemli unsurlardan bir tanesi. Sinu T-shirt olarak Ebil Vadi'de bir corner alanımız var. www.sinutshirt.com  online satış sitemiz ve sosyal sorumluluk projelerinin kermesleri dışında şu anda sadece Ebil Vadi'de ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz.

Siz ve saçlarınız için doğru adres neden Ebil?

-Kemikleşmiş, değişmeyen kadrosu kendinizi rahat ve iyi hissetmenizi sağlıyor. Size yakışanı doğru bir şekilde yönlendiriyorlar, emin ellerde olduğunuzu biliyorsunuz. Dolayısıyla Ebil'den her zaman mutlu ayrılıyorsunuz.

Bize içinde t-shirt de barındıran üç zamansız kombin tavsiye eder misiniz?

-Jean, t-shirt, blazer ve stiletto. Bir diğeri kalem etek, t-shirt ve spor ayakkabı, son olarak da skinny kumaş pantolon, t-shirt, deri ceket ve loafer diyeceğim.

İş saça geldiğinde de doğal olandan mı yanasınız yoksa çılgınlıklar yapmayı seviyor musunuz?

-Her zaman doğaldan yanayım.

T-shirt'ü en çok kimlere yakıştırıyorsunuz? Stil ikonlarınız var mı?

-Doğru kombinlendiği sürece yediden yetmişe herkese yakıştırıyorum. Sienna Miller ve Olivia Palermo, beğendiğim isimler arasında.

Bize saç ve güzellikle ilgili tek bir tavsiye vermenizi istesek bu ne olurdu?

-Doğru kuaför seçimi hayat kurtarır.